Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze informacje

Czwórka w finale konkursu poezji i piosenki Irlandzkiej

Przejdź do - Czwórka w finale konkursu poezji i piosenki Irlandzkiej

Z wielką radością i dumą możemy ogłosić iż nasz uczeń, Sebastian Godlewski z klasy 2D wygrał główną nagrodę w ścisłym finale konkursu poezji i piosenki Irlandzkiej, który odbył się w dniu 18.10. br. w auli szkoły muzycznej przy ulicy Solnej w Poznaniu. Sebastian w nagrodę za swój niesamowity i wzruszający występ pojedzie na tygodniowy kurs do Irlandii w Clongowes Wood College Summer Camp.. Serdecznie gratulujemy!

18 października 2019

Nasza uczennica mistrzynią świata w tańcu

Przejdź do - Nasza uczennica mistrzynią świata w tańcu

Z wielką dumą możemy ogłosić iż nasza uczennica Zuzanna Roszczak wraz ze swoją formacją taneczną NDS New Dance School Luboń, zajęła 2 razy Mistrzostwo Świata w kategorii Contemporary Ballter oraz Urban Street Dance na Mistrzostwach Świata WADF World Artistic Dance Federation, które miały miejsce w Płocku w dniach 11-13.10.2019r. Jesteśmy bardzo dumni z Zuzi i życzymy dalszych sukcesów!

14 października 2019

Nasz reprezentant w Niemczech

Przejdź do - Nasz reprezentant w Niemczech

Bartosz Piechocki, który w ramach wygranej w konkursie Fizyczne Ścieżki, wyjechał na tygodniowe praktyki do Instytutu European XFEL w Niemczech, udzielił wywiadu do Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Świerku. Bardzo nas cieszy, że Bartosz czerpie z tej formy nagrody inspirację do kontynuowania swoich zainteresowań naukowych i inżynierskich. 

7 października 2019
Czytaj więcej o: Nasz reprezentant w Niemczech

Awans IV LO!

Przejdź do - Awans IV LO!

4.10. br. rozegrany został I etap Licealiady w piłkę ręczną dziewcząt. Jest nam miło ogłosić iż nasze szczypiornistki pokonały 38 LO oraz Zespół Szkół Ekonomicznych , awansując tym samym do drugiego etapu rozgrywek. Gratulujemy dziewczętom i Pani prof. Miś!

5 października 2019

Deklaracje maturalne

Deklaracje:

W ostatnich dniach września 2019r. uczniowie klas 3 wypełniać będą deklaracje maturalne. Deklaracje wypełniane są w formie elektronicznej. Uczniowie z opiekunem udają się do sali 48 lub 51, gdzie zostaną poinformowani o szczegółowej procedurze wypełniania deklaracji i sposobie dostarczenia ich do sekretariatu. Nadzór nad wypełnieniem deklaracji pełni dyrektor W.Dróżdż

Deklaracje należy obowiązkowo złożyć w sekretariacie do 30 września 2019 r. (jest to warunek przystąpienia do matury w 2020 r.)

 Harmonogram wypełniania deklaracji jest opublikowany poniżej. Obecność uczniów w dniu wypełniania jest  obowiązkowa. 

Uczniowie nieobecni samodzielnie wypełniają i dostarczają deklaracje do sekretariatu do 30 września 2019 r.

18 września 2019
Czytaj więcej o: Deklaracje maturalne

Zebrania z rodzicami

Serdecznie zapraszamy rodziców na pierwsze zebrania z rodzicami w nowym roku szkolnym, które odbędą się 17 września, tj. w najbliższy wtorek, o godzinie 17.00

12 września 2019