Jesteś tutaj: Start

Najnowsze informacje

Test Diagnostyczny - Próbna Matura

Od 3 marca 2021 r. w skole będą się odbywać testy diagnostyczne dla uczniów klas 3 (tzw. Próbna Matura).

23 lutego 2021
Czytaj więcej o: Test Diagnostyczny - Próbna Matura

Nowy numer "Czwartej Władzy"

Przejdź do - Nowy numer "Czwartej Władzy"

Uczniowie klasy 2F dziennikarskiej przygotowali kolejny numer szkolnej gazetki. Tradycyjnie już zamieszczamy go w wersji elektronicznej do pobrania na komputer czy telefon. Zachęcamy do lektury.

23 lutego 2021

Godziny pracy biblioteki w czasie zdalnego nauczania

Informujemy, że w czasie zdalnego nauczania biblioteka jest czynna:

• w poniedziałki, środy i piątki od 9:00 do 13:00

• we wtorki i czwartki od 12:00 do 16:00
1 lutego 2021

Zebrania z rodzicami online

Informujemy iż ze względu na obostrzenia i pandemię zebrania z rodzicami w dniu 26.01.br. odbędą się w wersji online. Wychowawcy klas poinformują rodziców o szczegółach za pomocą dziennika elektronicznego.

20 stycznia 2021

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Wam serdeczne życzenia : wielu sukcesów i radości, dużo zdrowia, szczęścia i życzliwości oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2021.

Dyrekcja IV Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu wraz z gronem pedagogicznym .

21 grudnia 2020

Szlachetna paczka

Uczniowie z klasy IIIG wraz z wychowawcą wpadli w tym roku na pomysł podarowania prezentów potrzebującym- przyłączyli się do tegorocznej edycji akcji Szlachetna Paczka. Zebrali pieniądze, za które udało im się kupić między innymi tablet, żywność, środki czystości, przybory szkolne. Wszystko trwało zaledwie parę dni, już 13 grudnia uczniowie zawieźli prezenty do oddziału, gdzie musieli je zostawić ze względu na panujący reżim sanitarny. Tydzień później otrzymali oni podziękowania od wzruszonej, zachwyconej rodziny.

21 grudnia 2020