Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze informacje

Hejt w sieci

Przejdź do - Hejt w sieci

10 czerwca mieliśmy przyjemność gościć w naszym liceum sędziego Sądu Okręgowego w Szamotułach -  Pana Kajetana Kosterkiewicza z wykładem na temat trollingu i hejtu w sieci oraz ich prawnych konsekwencji. Nasz gość to koordynator Edukacji Prawnej Młodzieży w Sądzie Rejonowym w Szamotułach, w ramach której co roku prowadzone są zajęcia dla kilku tysięcy młodych ludzi z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, pracy oraz mediacji. 

14 czerwca 2021

Podziękowania za udział w akcji Żonkile 2021

Przejdź do - Podziękowania za udział w akcji Żonkile 2021

Organizatorzy tegorocznej akcji Żonkile oraz Dyrektor Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN przesłali podziękowania za zorganizowanie w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu upamiętnienia 78. rocznicy powstania w getcie warszawskim. 

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w marcu 2021 r. w obchody rocznicy.

12 czerwca 2021

Wielki Test Wiedzy o "Gwiezdnych Wojnach" rozstrzygnięty

Przejdź do - Wielki Test Wiedzy o "Gwiezdnych Wojnach" rozstrzygnięty
Z przyjemnością informujemy, że Wielki Test Wiedzy o "Gwiezdnych Wojnach" został rozstrzygnięty. Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Gwiezdnych Wojen zorganizowała redakcja "Czwartej Władzy". Wiedza Uczestników na temat kultowej sagi była bardzo rozległa, co skutkowało zaciekłą rywalizacją o podium.


12 czerwca 2021
Czytaj więcej o: Wielki Test Wiedzy o "Gwiezdnych Wojnach" rozstrzygnięty

Zebrania z rodzicami online

Informujemy iż w dniu 08.06., w najbliższy wtorek, o godzinie 17.00 odbędą się zebrania z rodzicami klas I i II w formie online. Wychowawcy klas poinformują rodziców o szczegółach spotkań. 

6 czerwca 2021

Dzień Kariery w IV LO - 28 maja (piątek)

Przejdź do - Dzień Kariery w IV LO - 28 maja (piątek)

28 maja (piątek) po raz pierwszy w „Czwórce” odbędzie się Dzień Kariery. W tym dniu zaplanowanych zostało siedem spotkań online na platformie Teams ze specjalistami w dziedzinach prawa, medycyny, ekonomii, informatyki, dziennikarstwa, psychologii oraz budownictwa i nieruchomości. Dla każdej klasy zaplanowane zostało spotkanie z profesjonalistą zgodnie z profilem oddziału. 

17 maja 2021
Czytaj więcej o: Dzień Kariery w IV LO - 28 maja (piątek)

Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Gwiezdnych Wojen

Przejdź do - Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Gwiezdnych Wojen
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w specjalnym konkursie zorganizowanym przez redakcję "Czwartej Władzy" z okazji Międzynarodowego Dnia Gwiezdnych Wojen. 


5 maja 2021
Czytaj więcej o: Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Gwiezdnych Wojen