Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze informacje

Wycieczka do Wiednia

Są jeszcze wolne miejsca na wycieczkę szkolną do Wiednia!!!
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z prof. K. Gaczyńską lub z prof. A. Taborek.
Zapraszamy!

 

21 września 2018
Czytaj więcej o: Wycieczka do Wiednia

Drugi rok realizacji projektu Erasmus+ rozpoczęty!

Przejdź do - Drugi rok realizacji projektu Erasmus+ rozpoczęty!

W dniach 8.09. – 12.09. 2018 r. pięcioosobowa delegacja uczniów i nauczycieli naszej szkoły uczestniczyła w trzecim już Międzynarodowym Spotkaniu Projektowym wszystkich sześciu szkół partnerskich, biorących udział w projekcie

20 września 2018
Czytaj więcej o: Drugi rok realizacji projektu Erasmus+ rozpoczęty!

Deklaracje maturalne

Deklaracje:

W ostatnich dniach września 2018r. uczniowie klas 3 wypełniać będą deklaracje maturalne. Deklaracje wypełniane są w formie elektronicznej. Uczniowie z opiekunem udają się do sali 48 lub 51, gdzie zostaną poinformowani o szczegółowej procedurze wypełniania deklaracji i sposobie dostarczenia ich do sekretariatu. Nadzór nad wypełnieniem deklaracji pełni dyrektor W.Dróżdż

Deklaracje należy obowiązkowo złożyć w sekretariacie do 1 października 2018 r.
(jest to warunek przystąpienia do matury w 2019 r.)

 Harmonogram wypełniania deklaracji zostanie opublikowany poniżej. Obecność uczniów w dniu wypełniania jest  obowiązkowa. 

Uczniowie nieobecni samodzielnie wypełniają i dostarczają deklaracje do sekretariatu do
1 października 2018 r.

18 września 2018
Czytaj więcej o: Deklaracje maturalne

Uczniowie IV LO wzięli udział w XVIII Międzynarodowym Marszu Pamięci Zesłańców Sybiru w Białymstoku (4-7 września 2018 r.)

Przejdź do - Uczniowie IV LO wzięli udział w XVIII Międzynarodowym Marszu Pamięci Zesłańców Sybiru w Białymstoku (4-7 września 2018 r.)

Już po raz czwarty młodzież z IV Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Poznaniu wzięła udział w corocznym Marszu Pamięci Zesłańców Sybiru w Białymstoku. W tym roku marsz odbył się już po raz osiemnasty i zgromadził ok. 10 tysięcy uczestników z Polski oraz liczne delegacje sybiraków z całego świata.

 

8 września 2018
Czytaj więcej o: Uczniowie IV LO wzięli udział w XVIII Międzynarodowym Marszu Pamięci Zesłańców Sybiru w Białymstoku (4-7 września 2018 r.)

Z wizytą w fabryce Volkswagena

Przejdź do - Z wizytą w fabryce Volkswagena

W dniu 14.06.2018r. kl. 2a wraz z wychowawcą prof. A. Taborek zwiedziła fabrykę Volkswagena w Antoninku. Uczniowie podczas wycieczki branżowej obserwowali cały proces powstawania samochodu. Zwiedzili spawalnię, lakiernię oraz montownię. Mamy nadzieję, że w przyszłości również będą łączyć profesjonalizm z jakością.

22 czerwca 2018

Najnowszy numer gazetki szkolnej - "Czwarta Władza" gotowy do pobrania

Przejdź do - Najnowszy numer gazetki szkolnej - "Czwarta Władza" gotowy do pobrania

Zachęcamy do pobrania wersji elektronicznej szkolnego pisma "Czwarta Władza" (plik pdf) i lektury artykułów. W numerze znajdziecie m.in. wspomnienia wychowanków zmarłego dwa miesiące temu Pana Profesora Wojciecha Bieleckiego. 

11 czerwca 2018