Wideoblog IVLO

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Relacja z przebiegu projektu Erasmus+ w IV Liceum Ogólnokształcącym

Uczniowie klasy 2F (dziennikarskiej) przygotowali relację wideo ze spotkania uczniów i nauczycieli w ramach realizacji w IV Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu projektu Erasmus+. Zachęcamy do obejrzenia materiału.

18 grudnia 2019

Życzenia dla nauczycieli IV Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu

Uczniowie klasy dziennikarskiej 1F pod opieką p. Macieja Lecińskiego przygotowali z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 krótki filmik z życzeniami dla grona pedagogicznego IV Liceum Ogólnokształcącego.

 

 

18 czerwca 2019

Kampania edukacyjna "Drugie życie".

Uczniowie klasy dziennikarskiej 2F  w ramach kampanii edukacyjnej "Drugie Życie" po spotkaniu w auli IV LO w Poznaniu przeprowadzili wywiad z panią dr Katarzyną Smykał-Jankowiak - ekspertem od transplantacji oraz z panią Beatą Stachowiak - osobą po przeszczepie wątroby. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

14 marca 2019

Wywiad z francuskimi gośćmi (projekt Erasmus+)

Uczniowie klasy dziennikarskiej 2F na zakończenie wizyty francuskich gości w IV Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu (w ramach projektu Erasmus+) przygotowali wywiad z uczniami i nauczycielami z Francji. Szkolnym koordynatorem projektu jest pani profesor Elżbieta Gorączniak. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

 

 

7 lutego 2019

Jak to jest z tą poezją?

Uczniowie klasy 2f (dziennikarskiej) z okazji Wieczoru poetyckiego w IV Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu przygotowali film, w którym pytają swoje koleżanki i swoich kolegów o czytane wiersze. Ich odpowiedzi stają się punktem wyjścia dla pewnej propozycji...

29 listopada 2018

Jak przetrwać pierwszą klasę i nie zwariować? Część 2.

Uczniowie klasy dziennikarskiej 2F przygotowali ciąg dalszy wideoporadnika  Jak przetrwać pierwszą klasę i nie zwariować?  Zapraszamy do obejrzenia. 

2 października 2018