Wideoblog IVLO

Zaproszenie do klasy dziennikarskiej 1F

Uczniowie klas 1F i 2F oraz absolwentka IV LO przygotowali wideo, w którym zachęcają ósmoklasistów do nauki w klasie dziennikarskiej akademickiej 1F w roku szkolnym 2020/2021.

18 czerwca 2020

Drzwi otwarte w IV LO w Poznaniu

Od dzisiaj możliwe jest składanie dokumentów rekrutacyjnych. Na ostatniej prostej do Waszej przygody ze szkołą ponadpodstawową chcemy Was zaprosić do obejrzenia lub wysłuchania naszych drzwi otwartych online.

wideo

Podcast na Spotify

15 czerwca 2020

Film reklamowy IV LO w Poznaniu

Rekrutacja, wybór szkoły, egzamin ósmoklasisty - mamy nadzieję, że nasz filmik pomoże Wam w podjęciu wyboru i będzie miłą odskocznią od nauki oraz stresu.

Postanowiliśmy pokazać Wam, przyszłym uczniom naszej szkoły, jak się to robi w "Czwórce". ✊

Samorząd Uczniowski IV Liceum

9 czerwca 2020

Pożegnanie maturzystów

Drodzy maturzyści. Klasa 2 f przygotowała dla was wirtualne pożegnanie. Pozdrawiamy serdecznie i trzymamy za was kciuki. Powodzenia na maturze!

29 maja 2020

Relacja z przebiegu projektu Erasmus+ w IV Liceum Ogólnokształcącym

Uczniowie klasy 2F (dziennikarskiej) przygotowali relację wideo ze spotkania uczniów i nauczycieli w ramach realizacji w IV Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu projektu Erasmus+. Zachęcamy do obejrzenia materiału.

18 grudnia 2019

Życzenia dla nauczycieli IV Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu

Uczniowie klasy dziennikarskiej 1F pod opieką p. Macieja Lecińskiego przygotowali z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 krótki filmik z życzeniami dla grona pedagogicznego IV Liceum Ogólnokształcącego.

18 czerwca 2019