Rok Szkolny 2019/20

Terminy egzaminów maturalnych

Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała terminy egzaminów maturalnych w 2020 roku.

Przystępujący w bieżącym roku do egzaminów absolwenci zobowiązni są do zapoznania się z nowym harmonogramem egzaminów.

7 maja 2020

Arkusze egzaminacyjne

Przygotowującym się do matury i nauczycielom polecamy zbiór arkuszy egzaminacyjnych  z poprawnymi odpowiedziami.

Znajdują się tam archiwalne arkusze przygotowane na egzaminy przez CKE oraz materiały pomocnicze (próbne egzaminy) opracowane przez wydawnictwa.

Zbiór zawiera również nagrania audio tekstów z języków obcych.

5 listopada 2019

Informacje dla maturzystów 2019/20

Informacje dla maturzystów w roku szkolnym 2019/20:

12 września 2019

Informacje z Centralnej i Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej

Na stronach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zostały opublikowane harmonogramy, komunikaty i informacje dotyczące matury w 2020 r.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu również publikuje zbiór informacji na temat organizacji matur w 2020 r.

12 września 2019