Rok Szkolny 2019/20

Arkusze egzaminacyjne

Przygotowującym się do matury i nauczycielom polecamy zbiór arkuszy egzaminacyjnych  z poprawnymi odpowiedziami.

Znajdują się tam archiwalne arkusze przygotowane na egzaminy przez CKE oraz materiały pomocnicze (próbne egzaminy) opracowane przez wydawnictwa.

Zbiór zawiera również nagrania audio tekstów z języków obcych.

5 listopada 2019

Deklaracje maturalne

Deklaracje:

W ostatnich dniach września 2019r. uczniowie klas 3 wypełniać będą deklaracje maturalne. Deklaracje wypełniane są w formie elektronicznej. Uczniowie z opiekunem udają się do sali 48 lub 51, gdzie zostaną poinformowani o szczegółowej procedurze wypełniania deklaracji i sposobie dostarczenia ich do sekretariatu. Nadzór nad wypełnieniem deklaracji pełni dyrektor W.Dróżdż

Deklaracje należy obowiązkowo złożyć w sekretariacie do 30 września 2019 r. (jest to warunek przystąpienia do matury w 2020 r.)

Harmonogram wypełniania deklaracji jest opublikowany poniżej. Obecność uczniów w dniu wypełniania jest  obowiązkowa.

Uczniowie nieobecni samodzielnie wypełniają i dostarczają deklaracje do sekretariatu do 30 września 2019 r.

18 września 2019
Czytaj więcej o: Deklaracje maturalne

Informacje dla maturzystów 2019/20

Informacje dla maturzystów w roku szkolnym 2019/20:

12 września 2019

Informacje z Centralnej i Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej

Na stronach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zostały opublikowane harmonogramy, komunikaty i informacje dotyczące matury w 2020 r.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu również publikuje zbiór informacji na temat organizacji matur w 2020 r.

12 września 2019